Beren Saat Fan Club Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beren Saat Fan Club Sitesi

Beren Saat Fan Club

AnasayfaRadyoAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyo

Aşk Yaşadıklarına İnanmıyorum...

4 posters
YazarMesaj
~ HaYaL ~
Admin
Admin
~ HaYaL ~

Aşk Yaşadıklarına İnanmıyorum... Empty
MesajKonu: Aşk Yaşadıklarına İnanmıyorum...   Aşk Yaşadıklarına İnanmıyorum... Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 12:37 pm

BEREN SAAT İLE ŞAHAN GÖKBAKAR’IN İLİŞKİ YAŞADIKLARINA İNANMIYORUM!.. BU AÇIKLAMAYI KİM YAPTI?..

27/7/2009 11:38

Bülent İnal, geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde komedyen Şahan Gökbakar ile görüntülenen eski aşkı Beren Saat’e sahip çıktı.
Saat ile Gökbakar’ın aşk yaşadığı haberlerine inanmadığını söyleyen Bülent İnal, “Bu haberlere gülüp geçtim. Onların aşk yaşayacağını düşünmüyorum” dedi.

İnal, “Kulaklarımı dedikodulara kapadım. Bir aydır buralarda yoktum. Tuğba Büyüküstün’le görüşmüyorum. Aramızda bir şey yok” diye konuştu.
http://berensaat.benimforum.org
~ ßSmile ~
Admin
Admin
~ ßSmile ~

MesajKonu: Geri: Aşk Yaşadıklarına İnanmıyorum...   Aşk Yaşadıklarına İnanmıyorum... Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 10:13 pm

Bülent Bey kendisinden bekLeneni yapTı... tesekkürLer aLçin Wink
http://www.berensaat.benimforum.org
Beren Saat
Prenses
Prenses
Beren Saat

MesajKonu: Geri: Aşk Yaşadıklarına İnanmıyorum...   Aşk Yaşadıklarına İnanmıyorum... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 7:03 am

aYH sana kldı
_Behlül_
Kullanıcı
Kullanıcı
_Behlül_

MesajKonu: _Behlül_DEN_B!hter_E   Aşk Yaşadıklarına İnanmıyorum... Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 3:07 pm

AMAN ALlahım bu haberi Önceden Duydum...Çok ÜÜZÜLdüm..Ama Öle bir ŞEY YOKMUŞŞ.sadece Bİr Fİlm galasında BİRBİRLERİNİ göRMÜŞLER..ve ORDA konuşup Çıkmışlar...aynı kıvanç iLe yine Beren arasıdna ki olay gibi.Kiyosta yemek yememişler.Kıvanç yalnladı Bu Haberleri..Meltem Cumbulla HaleN tATİLDEYİM dEMİŞ
pAYLAŞIM İÇİN tEşEKkÜRLER!!!

Aşk Yaşadıklarına İnanmıyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası