Beren Saat Fan Club Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beren Saat Fan Club Sitesi

Beren Saat Fan Club

AnasayfaRadyoAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyo

Yıllarca Unutulmayacak Bir Aşk Hikayesi Başlıyor...

4 posters
YazarMesaj
~ HaYaL ~
Admin
Admin
~ HaYaL ~

Yıllarca Unutulmayacak Bir Aşk Hikayesi Başlıyor... Empty
MesajKonu: Yıllarca Unutulmayacak Bir Aşk Hikayesi Başlıyor...   Yıllarca Unutulmayacak Bir Aşk Hikayesi Başlıyor... Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 12:59 pm

atv'nin romantik dizisi 'Unutulmaz' bu akşam ilk bölümüyle karşınıza geliyor. İki kız kardeşin aynı erkeğe aşık olduğu dizide aşk üçgeninin kahramanlarını Serhan Yavaş, Özlem Yılmaz ve Sinem Öztufan canlandırıyor
atv'de bu akşam, fırtınalı aşkların yaşanacağı yepyeni bir dizi başlıyor: 'Unutulmaz'... Dizinin kadrosunda Serhan Yavaş, Sinem Öztufan, Özlem Yılmaz gibi genç oyuncuların yanı sıra Fikret Hakan, Deniz Gökçer ve Aliye Uzunatağan gibi tecrübeli isimler de yer alıyor. İki kız kardeşin birbirlerinden habersiz aynı erkeğe aşık olmasıyla başlayan dizi, ilerleyen bölümlerde dramatik olaylara sahne olacak. 'Unutulmaz'ın iki oyuncusu; Serhan Yavaş ve Özlem Yılmaz diziye çok güveniyor ve yapımın yaz aylarıyla sınırlı kalmayacağına, çok uzun süre devam edeceğine inandıklarını belirtiyorlar. Aşk üçgeninin iki kahramanı; Harun ile Eda'yı canlandıran ikiliyle hem diziyi hem de özel hayatlarını konuştuk.

ÖZLEM YILMAZ
İSTEKLERİM OSCAR ALANA KADAR BİTMEZ

Dizide canlandırdığınız Eda karakterinden bahseder misiniz biraz?
Eda evin en küçük, en cıvıl cıvıl ve dışa dönük kızı. Babasıyla iyi anlaşıyor. Dört kardeşler. Aşk hayatı biraz karışık. İlk aşkından kazık yiyor. Zaten genelde öyle olur ya... İlk aşklardan hep acı sonla ayrılırsınız, kötü biter, bu da öyle.

Yaz dizileri genelde kısa sürer. 'Unutulmaz' uzun soluklu olacak mı sizce?
Biz bu işe yaz projesi olarak bakmıyoruz. Çok inanıyoruz bu projeye. Ama Türkiye'de neyin ne olacağını kestirmek çok güç.

Serhan Yavaş'la bu dizi sayesinde tanıştınız sanırım. Enerjiniz tuttu mu?
İlişkimiz gayet iyi... O bazen ağabey oluyor, bazen çocuklaşıyor. Sahneler dışında da iyiyiz. Ben seviyorum Serhan'ı...

Oyunculuk kariyerinizde dördüncü başrolünüzü oynuyorsunuz. Şu anda istediğiniz yerde misiniz bu anlamda?
Hayır değilim. Aslında bana sorarsanız bugün istediğimi elde edeyim, yarın daha büyük bir şey isterim, Oscar'a kadar gider bu...

SEKTÖR BİRAZ GARİPLEŞTİ

Oyunculukla ilgili hayalleriniz neler?
Öncelikle 'Türkiye'nin Özlem Yılmaz'ı olmak istiyorum sonra tabii yurt dışında tanınmak. Ama bu biraz zor görünüyor. Çok fazla oyuncu var. 'İyi oyuncu bunu oynatalım' değil de, 'Kalem olsa kalemi oynatırız' diyenler var. Sektör biraz garipleşti.

Sinemada oynama zamanınız gelmedi mi?
Sinema filmi çok istiyorum tabii ki, bu proje olmasaydı aslında bir sinema filmimiz vardı. Ama ikisi birarada olamadı. Diziyi tercih ettim.

UFUKTA ŞİMDİLİK EVLİLİK YOK

Müzisyen Berksan'la olan ilişkinizi başkaları gibi saklama gereği duymadınız. Neden?
Böyle bir durumu saklamak sevgiliniz için de kötü bir şey. Ben olsam böyle bir durumda "Madem yanına alıp dolaştırıyorsun neden sevgilim diyemiyorsun" diye düşünürüm.

Evleneceğinizle ilgili söylentiler var şu aralar. Böyle bir karar aldınız mı gerçekten?
Hayır henüz böyle bir karar almadık. Ben de gazetelerden öğrendim evleneceğimi. Hatta annem aradı, "Evleniyormuşsun kızım" diye tebrik etti. Bir röportaj vermiştim sette yanlış anlamış arkadaşlar. Ufukta şimdilik bir şey yok.

SERHAN YAVAŞ:
BU DİZİNİN EN ÇOK SENARYOSU ETKİLEDİ

Unutulmaz'ın baş kahramanı Harun nasıl biri? Sizden dinleyebilir miyiz?
Harun, zengin bir ailenin en büyük oğlu. Şirketinde çalışan Melda'ya aşık oluyor önce... Daha sonra tesadüf eseri kardeşi Eda ile karşılaşıyor ve onunla bir ilişki yaşıyor. Harun seviyor ve sevgisinin arkasında duruyor. Hayatı tamamen sevdiğine odaklı, kesinlikle çapkın değil.

Özlem Yılmaz'la anlaşıyor musunuz?
Memnunum ben Özlem'den... Gayet sempatik. Özlem biraz yerinde duramıyor, fıkır fıkır bir kız. Sinem daha ağırbaşlı. Onları daha yeni tanıdım ama her şey daha iyi olacak.

Nasıl dahil oldunuz 'Unutulmaz'a?
Direk teklif geldi. Ben en son 'Yemin' dizisinde oynadım. Ondan bir-iki ay sonra bir sinema filmi oldu. Sonra dizi teklifleri geldi fakat senaryolardan pek etkilenmedim. Ama 'Unutulmaz'ın senaryosu çok etkileyiciydi.

Beden eğitimi bölümü mezunu olduğunuzu biliyoruz. Asıl mesleğiniz olarak tenis hocalığını mı görüyorsunuz?
Marmara Beden Eğitimi bölümü mezunuyum. Tenis, benim asıl kendimi bildiğim iş ama her zaman kamera arkası ve önünü, reklamı, oyunculuğu da sevmişimdir. Yani severek bu mesleğin içindeyim.

BABA OLMAK ÖZEL BİR DUYGU

Başınızdan bir evlilik geçti. Keşke evlenmeseymişim dediğiniz oldu mu?
Hayır çok memnunum evlendiğim için. Evlilik size hayatla alakalı bir sürü tecrübe yaşatıyor. Bir de kızım var. Benim için çok özel bir duygu baba olmak.

Hayranlarınızın ilgisinden rahatsızlık duyduğunuz oluyor mu?
Yemin' dizisiyle birlikte çok insan o karaktere ilgi duydu. Bunlar aslında karaktere olan hayranlıklar. İnsanlar birebir beni tanımıyorlar. Dışarıda, sokakta insanların sizi tanıması, tebessümle karşılaması güzel şey. Olumsuz yanlarına da ben pek müsade etmiyorum.

Özel hayatınızla gündeme gelmiyorsunuz. Nasıl uzak duruyorsunuz magazinden?
Sevmiyorum magazin önünde olmayı. Alkol ve sigara da kullanmam. Gece çıkmadığınız zaman magazin malzemesi olmuyorsunuz. Yüzlerce oyuncu var, 10-15 kişi sürekli magazinde görünüyor. Ama onların hayatları öyle, seviyorlar o mekanları.
http://berensaat.benimforum.org
melis
Haftanın Berenisti
Haftanın Berenisti
melis

MesajKonu: Geri: Yıllarca Unutulmayacak Bir Aşk Hikayesi Başlıyor...   Yıllarca Unutulmayacak Bir Aşk Hikayesi Başlıyor... Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 2:23 pm

tam bir türk filmi Very Happy teşekkürler
Beren Saat
Prenses
Prenses
Beren Saat

MesajKonu: Geri: Yıllarca Unutulmayacak Bir Aşk Hikayesi Başlıyor...   Yıllarca Unutulmayacak Bir Aşk Hikayesi Başlıyor... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 6:28 am

cnm p.için tşk hç izlmdm ama snn synde izlemiş gbi oldm
~ ßSmile ~
Admin
Admin
~ ßSmile ~

MesajKonu: Geri: Yıllarca Unutulmayacak Bir Aşk Hikayesi Başlıyor...   Yıllarca Unutulmayacak Bir Aşk Hikayesi Başlıyor... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 4:49 pm

Beğenerek izlediğim dizilerden bitanesi... PyLsm için tesekkürLEr;)
http://www.berensaat.benimforum.org

Yıllarca Unutulmayacak Bir Aşk Hikayesi Başlıyor...
1 sayfadaki 1 sayfası