Beren Saat Fan Club Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beren Saat Fan Club Sitesi

Beren Saat Fan Club

AnasayfaRadyoAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyo

Güzellik Oyunculuk İçin Yeterli Kritik Değil....

4 posters
YazarMesaj
~ HaYaL ~
Admin
Admin
~ HaYaL ~

Güzellik Oyunculuk İçin Yeterli Kritik Değil.... Empty
MesajKonu: Güzellik Oyunculuk İçin Yeterli Kritik Değil....   Güzellik Oyunculuk İçin Yeterli Kritik Değil.... Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 12:43 pm

Aşk- Memnu'nun Bihter'i Beren, çok şaşırtacak.

Aşk- Memnu'nun Bihter'i Beren Saat, "Beni veya bir başka oyuncuyu güzelliği ile değerlendirmek bence yanlış. Bir insanın güzel olması oyunculuk yapması için yeterli kriter değil" dedi.

Türk edebiyatının önemli isimlerinden Halit Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanı "Aşk-ı Memnu" dizinin kadrosunda yer alan ve Hatırla Sevgili dizisiyle önemli bir çıkış yakalayan Beren Saat, oynadığı "'Bihter" rolü için endişelendiğini söyledi. Oyunculuğu ve kendisi hakkında "Duru güzelliği var" veya "Güzel oyuncu" sözlerine de açıklama getiren Beren Saat, oyunculukta güzelliğin yeterli olmadığını söyledi.

Oyunculukla ilgili Saat; düşüncelerini sıralaya güzel oyuncu, şöyle konuştu:

"Beni veya bir başka oyuncuyu güzelliği ile değerlendirmek bence çok yanlış bir şey. Bir insanın güzel olması oyunculuk yapması için yeterli kriter olarak kabul edilmemeli. Tabii ekran, güzel yüzü beğenir. Ama sadece güzellik oyunculuk için yeterli değildir. Ekranda kendimi çocuksu güzel buluyorum. Ancak çok farklı karaktere de rolüm için bürünebilirim. Bu yeni projemde de izleyenler farklı bir Beren Saat görünce şaşıracaklar. Böyle oldukça farklı roller canlandırmayı seviyorum. Bu projenin ardından çok bambaşka bir kimlikle ekranlarda beni görebilirsiniz."
http://berensaat.benimforum.org
BeReNisT_Su
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Güzellik Oyunculuk İçin Yeterli Kritik Değil....   Güzellik Oyunculuk İçin Yeterli Kritik Değil.... Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 1:36 pm

Doğru söylüyor... Yeteneksiz biri TV ye çıkarsa insanlar sırf güzel diye bakmaz.. Ama Bero'mda ikiside var cyclops
~ ßSmile ~
Admin
Admin
~ ßSmile ~

MesajKonu: Geri: Güzellik Oyunculuk İçin Yeterli Kritik Değil....   Güzellik Oyunculuk İçin Yeterli Kritik Değil.... Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 10:12 pm

Prenses noktayı koydu yine... Smile tesekkürLer aLçin Wink
http://www.berensaat.benimforum.org
Beren Saat
Prenses
Prenses
Beren Saat

MesajKonu: Geri: Güzellik Oyunculuk İçin Yeterli Kritik Değil....   Güzellik Oyunculuk İçin Yeterli Kritik Değil.... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 7:03 am

BeReNisT_Su demiş ki:
Doğru söylüyor... Yeteneksiz biri TV ye çıkarsa insanlar sırf güzel diye bakmaz.. Ama Bero'mda ikiside var cyclops
katılıom

Güzellik Oyunculuk İçin Yeterli Kritik Değil....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben Berene Değil Ancak O Bana Benzer!